Ludzie Agencji

Home »  Ludzie Agencji

Zespół Agencji Literackiej Furia:

nitka Dorota Łeweć – pomysłodawczyni Agencji Literackiej FURIA, bizneswoman, skończyła m.in. polonistykę na UW i Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie kierunek reżyseria. Pisarka, autorka kilku nagrodzonych na międzynarodowych festiwalach krótkich filmów, dokumentów fabularyzowanych, wydawca wielojęzycznego periodyku „Don’t Panic”. Autorka książki „Nurkująca kobieta”. Doskonały mówca, prowadzi warsztaty autoprezentacji i warsztaty pisarskie. Hobby: śpiew, nurkowanie.

W Agencji odpowiedzialna za ocenę literacką nadsyłanych tekstów oraz współpracuje przy opracowywaniu biznesplanów wydawniczych dla autorów.

Współpraca:

Magda Zdrojewska – od lat z zamiłowania toczy walkę z komputerem, tworząc nowe layouty dzienników, tygodników, miesięczników, wydawnictw okazjonalnych, książek i okładek do nich (nagrody i pisemne podziękowania: Ministerstwa Edukacji, EDD, ZASP). W przerwach spaceruje z aparatem fotograficznym i psem. Zawsze znajduje czas na przeczytanie kilku stron dobrej książki.

Agnieszka Deja – pasjonatka książek, blogerka. Absolwentka socjologii, filologii polskiej i edytorstwa. Korektor. Poza czytaniem książek interesuje ją fotografia.

agnieszka-199x300

W Agencji odpowiedzialna za korektę nadesłanych prac i promocję.

„Agencja Literacka Furia” to projekt dwóch firm istniejących od dawna na rynku: Studio Furia i BAKAŁARZ Sp. J., od 1 listopada 2016 roku zarejestrowana jako Furia – Dorota Łeweć.

Comments are closed.

BizStudio by Sketch Themes